طراحی بخشهای کارخانه

ساخت یک کارخانه خوب با یک طراحی خوب آغاز می شود. با توجه به امکانات و نرم افزارهای صنعتی روناک ، مسئولان مربوطه قادر به پیاده سازی و اجرای بهینه فرآیندهای طراحی و مدیریت کارخانه می باشند .

آیا تا بحال کارخانه های صنعتی با مقیاس های بزرگ را ساخته اید ؟ شرکت روناک با دانش عملیاتی و تجربه وسیعی در طراحی و احداث کارخانه ها صنعتی به پروژه های شما معنا و مفهوم می بخشد . ترکیب تجربه و دانش فنی و مهندسی ما ، زمینه را برای مهندسان طراحی کارخانه فراهم می کند تا با در نظر گرفتن بودجه و زمان مشتری ، راه کار های مناسبی را جهت طراحی کارخانه های صنعتی ، مطابق با نیاز کارفرما ارائه دهد .

تجربه در طراحی مهندسی و ساخت ، ما را به یک واحد یک پارچه و منحصر بفرد تبدیل کرده است. یک فایل اکسل برای انتخاب تجهیزات و مدیریت ساخت و هماهنگی های داخلی پروژه تهیه می شود . جهت مدیریت و کنترل پیمانکار دست دو در بخش پایپینگ P&ID و تمام مشخصات لوله بیشتر از نیاز شما جهت اطمینان بیشتر چک می شود.

مهندسان طراحی کارخانه ما اطلاعات کامل پروژه را بصورت کامل استخراج نموده و در مورد پتاسیل ها و چالش های پروژه بحث نموده و با ایجاد یک برنامه کاربردی باعث پیشرفت پروژه می شود .

با استفاده از تکنولوژی های مشترک و امکانات ارتباطی شرکت روناک می تواند به مشتریان خود در زمینه اجرای کارخانه های فرآوری کمک کند .سیستم یکپارچه مهندسی (OEM) لزوم هماهنگی کامل بین انواع رشته های مهندسی از جمله ، عمران، مکانیک ، لوله کشی، برق، ابزار دقیق و مدیریت پروژه را به عمل می آورد.

Plant20Design

FaLang translation system by Faboba