تاریخچه و توانمدی های شرکت

شرکت روناک بر اساس تجربه و تخصص مدیران روناک در اسفند ماه سال 1391 بنا گردید. "روناک" که به معنای روشنایی است، اکنون بیش از یک دهه است که نام و نشانی است برای کسانی که در پهنه ارجمند صنعت ایران، با اشتیاق، داشته ها و توانمندی خود را در دانش طراحی، مهندسی، تأمین تجهیزات، ساخت و اجرا، مدیریت طرح ها، مشاوره و نظارت، ارائه میدهند.

مدیران این شرکت دارای پشتوانه ای بسیار قوی و تاریخچه ای متفاوت در زمینه صنعت هستند . روناک با اجتماع مهندسانی با دانش و تجربه منحصربه فرد، کسب و کار خود را در سطح ملی و به ویژه در زمینه صنایع فراوری مواد معدنی گسترش داده است.

کسب و کار روناک، با روشی باز و صادقانه و در فضایی شفاف و منصفانه به مشتریان ارائه میشود.

RonakAboutUs1

با توجه به این رویکرد، شرکت روناک با پروژه های مختلف معدنی و فرآوری مواد معدنی مانند کارخانه تولید کنسانتره ، کارخانه گندله سازی ، کارخانه های SL / RN، سنگ شکن، خردایش مجدد و افزایش سطح ویژه کنسانتره ، کارخانه زغال شویی، فرآوری سنگ معدن ، سیستم های جابجایی مواد (فله و دوغاب)، آموزش و سیستم های بارگیری قطار و کامیون، آب گیری از باطله سنگ آهن و مس ، توسعه بازار پروژه های معدنی مانند فرآوری طلا و روی – سرب و عناصر نادر زمین شرکت روناک در نظر دارد دامنه کاری خود را در زمینه حفاظت محیط زیست و موارد اشاره شده در فوق ، گسترش دهد . در ادامه لیستی از توانایی ها و دانش فنی روناک در زمینه فرآوری مواد معدنی و پروژه های حفاظت محیط زیست در این زمینه ارائه می گردد.

 

RonakAboutUs2

FaLang translation system by Faboba