راهکار ها

  • EPC و پروژه های آماده تحویل
  • مهندسی و تامین کالا (EP)
  • مهندسی
  • تامین
  • ساخت
  • مدیریت پروژه و مدیریت پیمان (MC)
  • مشاوره
  • توسعه پروژه

شرکت روناک دارای یک تیم مدیریتی متخصص با دانش و تجربه فنی گسترده می باشد .

این شرکت با جذب مهندسان تحصیل کرده و متخصص، و تجربه منحصر به فرد در اجرای پروژه های فرآوری مواد معدنی پیشرفته در سطح ملی گسترش یافته است.

کسب و کار ما در یک روش باز، صادقانه و اخلاقی انجام خواهد شد. تمام فعالیتهای کاری ما با مشتریان منصفانه و شفاف صورت می گیرد ، شرکای تجاری ما هم با یکدیگر همکاری و فعالیت دارند.

رضایت مشتری: مشتریان برای وجود ما متمرکز شده است. میزان موفقیت ما توسط سفارشات مکرر مشتریان با ارائه و کیفیت بالا ی خدمات ما ارزیابی می شود . انگیزه ما این است که پیش از این که مشتری انتظاران خود را بیان کند نیاز او را برطرف کنیم .

چگونه می توانیم به سازمان شما کمک کنیم راهکار های سیستم ما بستگی به نیاز های خاص مشتری دارد مانند شرایط بازار و کیفیت مواد خام در دسترس .در همکاری های نزدیک با مشتری ، کارمندان مجرب ما طرح مفهومی بهینه را ارائه می دهند شرکت روناک در هنگام اجرای پروژه ها به مشتریان خود امنیت و اطمینان لازم را می دهد . روناک به طور کامل با فضای ذهن مشتریان آشنا است. شرکت ما تجربه لازم در توسعه طرح های کار آمد را دارد .. ما می توانیم واکنش های ورودی فرآیندی تولیدی شما را مدیریت کنیم .یک تصمیم گیری خوب وابسته به داده های خوب است. ما می توانیم به نمایندگی از کارفرما کار تحقیق را بر اساس یافته های منطقی و گزارشی که بر اساس داده های شفاف و روشن تهیه شده است بر اساس نتایج میتنی بر شواهد به عهده بگیریم . با مشاوره با ذینفعان و بررسی متون مرتبط ما می تواتیم یک گزارش جامع را به کارفرمایان خود ارائه دهیم تا با قرارگرفتن در یک موقعیت آگاهانه بهترین تصمیم گیری را انجامم دهند . شرکت روناک می تواند یک گزارش جامع از جمله خدمات مدیریت پروژه نه تنها محدود به طراحی پایه و تفصیلی – تخمین هزینه – زمانبندی – تامین کنترل هزینه – تضمین کیفیت – نصب و راه اندازی – عملیات عمرانی و ساخت و نظارت در محل را انجام دهد . هر پروژه در عمل به منظور توسعه و پیاده سازی آن با در نظر گرفتن نیاز های مشتری به بهترین شکل مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد . شرکت روناک می تواند کار فرما را یاری دهد درگسترش راه حل های ممکن و اطمینان دادن از همه درخواستهای در فضای کسب و کار مدرن ضروری است که شما با کیفیت مستندات فرآیند کسب و کار را قادر می سازد برنامه ریزی جانشینی، شناسایی بهبود فرایند و به تعهدات نظارتی. روناک می توانید اسناد و مدارک فنی، از جمله نمودارهای دقیق شماتیک و فلوچارت، مدارک مهندسی، نقشه ها، سوالات، مشخصات فنی و دفترچه راهنمای جامع مستند فرآیندها و مراحل موجود تولید کند. و مشتریان با اعتماد به نفس در مورد عملکرد راه حل، تجهیزات و فرآیندهای.

شرکت روناک می داند که چگونه کارشناسان باتجربه و حرفه ای با ارائه بهترین راه حل ها پروژه جدید را موفق و عملی می کنند. کارشناسان ما بهترین مشاوره را در انتخاب تجهیزات و زمان راه اندازی ارائه می دهند . کارشناسان ما برای کارخانه های مختلف برای امکان سنجی بهبود عملکرد و و کاهش هزینه با عملکرد و هدف خاص جزئیات را بررسی و آنالیز می کنند . شرکت روناک با ساختار خوب وشفاف ودارا بودن از دانش کافی در اجرای پروژه هایEPC و برخوردار بودن از یک رزومه طولانی در زمینه تامین تجهیزات ، می تواند با اعتماد به نفس بیشتری در سفارش تجهیزات برای پروژه های EPCخارجی و داخلی عمل کند . . اجرای قرارداد با با پایه های قوی و داشتن مهارت مذاکره قوی تواند ارزش و اطمینان یک تجارت همراه با آرامش خاطر وآگاهی را در هر زمان و هر کجا برای کار فرما بهمراه داشته باشد . شرکت روناک می تواند در ارائه راه کار های مفید و اطمینان از روربرو شدن با درخواست های بسیار مهم و فراهم کردن استدلال های قانع کننده که چرا این راه حل می توان موفقیت آمیز باشد کار فرما را کمک و یاری نماید. شرکت روناک مبا دسترسی به پیمانکاران قابل اعتماد و وندورلیست های معتبر تامین کنندگان می تواند انجام تمام کار های ساخت و نصب مرتبط در این زمینه را به عهده بگیرد .

FaLang translation system by Faboba